آموزش نصب آیفون تصویری

اگر قصد آموزش در یک دوره کوتاه مدت با بازار کار خوب دارید؛ شما میتوانید به راحتی در دوره آموزش نصب آیفون تصویری آموشگاه کارو استخدام شرکت کنید. تا با نصب و راه اندازی تمامی برند ها و مدل های مختلف آیفون تصویری را فرا بگیرید. و شما دوره آموزش نصب آیفون تصویری خود را زیر نظر مدرسین خبره می گذارنید و برای ورود به بازار که آماده میشوید و همچنین بعد از آموزش نصب آیفون تصویری مدرک فنی و حرفه نصاب آیفون تصویری به عنوان مجوز کار برای شما است. که شما بعد از پایان دوره آموزش نصب آیفون تصویری برای آزمون به سازمان فنی و حرفه ای کشور معرفی میشوید و بعد از دریافت نمره قبولی در آزمون فنی و حرفه ای و گرفتن مدرک خود میتوانید وارد بازار کار این رشته شوید.

نمایش ویدیو درباره وبدیو دوره آموزش نصب آیفون تصویری
ضمانت یادگیری
ضمانت یادگیری
خوابگاه
خوابگاه کارآموزان
لوگو فنی حرفه ای
مدرک فنی حرفه ای
معرفی کارجو به کار
معرفی به کار

قیمت دوره آموزش نصب آیفون تصویری

قیمت اصلی 600 هزار تومان
 •  

مشخصات دوره آموزش نصب آیفون تصویری

سرفصل های آموزش نصب آیفون تصویری

فصل اول

آموزش ومعرفی اجزای تشکیل دهنده آیفون صوتی وتصویری از جمله گوشی، پنل، ترانس و ...

آموزش طریقه نصب آیفون با رعایت استانداردهای ساختمان

 جلسه اول

آموزش نحوه عملکزد فرمان انتقال صدا در آیفون

 جلسه اول

آموزش طریقه عیب یابی آیفون و نحوه برطرف کردن عیب

 جلسه اول

آموزش ومعرفی انواع تسترها ونحوه کار با تستر در آموزش نصب آیفون صوتی وتصویری

 جلسه اول

آموزش نحوه عملکرد فرمان زنگ در مانیتور

 جلسه اول

فصل دوم

آموزش نحوه عملکرد فرمان درب بازکن در پنل

آموزش ومعرفی ابزارآلات مورد نیاز در نصب آیفون های صوتی وتصویری

جلسه دوم

آموزش بخش های گوشی وپنل در آیفون های صوتی وتصویری

جلسه دوم

آموزش سیم بندی آیفون صوتی و تصویری تک واحده و چند واحده

جلسه دوم

آموزش نصب قفل مگنت در دوره نصب آیفون صوتی و تصویری

جلسه دوم

فصل سوم

آموزش ومعرفی برند های پرکاربرد بازار و مقایسه آنها با هم

آموزش ومعرفی برند های پرکاربرد بازار و مقایسه آنها با هم

جلسه سوم

آموزش نصب آیفون تصویری کدینگ

جلسه سوم

آموزش نصب آیفون تصویری بالا 10 واحد

جلسه سوم

آموزش نصب آیفون تصویری روی دو درب

جلسه سوم

آموزش نصب سویچ های کدینگ

جلسه سوم

فصل چهارم

آموزش نصب آیفون های هوشمند و اصول عکسبرداری

آموزش ومعرفی برند های پرکاربرد بازار و مقایسه آنها با هم

جلسه سوم

آموزش نصب آیفون تصویری کدینگ

جلسه سوم

استفاده از سیستم عامل اندروید برای آیفون تصویری

جلسه سوم

آموزش نصب آیفون تصویری دیجی تال

جلسه سوم

آموزش نصب سویچ برای طبقات

جلسه سوم

مزایای دوره آموزش نصب آیفون تصویری

ثبت نام در دوره آموزش نصب آیفون تصویری

همین حالا به این دوره بپیوند
مشاوره

دریافت مشاوره رایگان

یا

مشاوره بازار کار نصب آیفون تصویری

امروزه با توجه به گسترش ساخت و ساز ها آیفون های تصویری بسیار حائز اهمیت است. چون اگر ساختمان ها از آیفون های تصویری استفاده نکنند دچار مشکلات بسیاری میشوند. 

همچنین در عصر جدید به علت بالاتر بودن امنیت آیفون های تصویی از ایفون های صوتی، آیفون های تصویری جایگزین مناسبی برای  ایفون های صوتی شده اند. بنابر این میتوان گفت که یکی از پر طرفدار ترین و پر درآمد ترین  شغل های حفاظتی است و شما پس از گذراندن دوره آموزش نصب آیفون تصویری و گرفتن مدرک فنی و حرفه ای دوره آموزش نصب آیفون تصویری  وارد بازار کار پر سود این رشته شوید.

سوالات متداول دوره آموزش نصب آیفون تصویری

توضیحات دوره آموزش نصب آیفون تصویری

دوره آموزش نصب آیفون تصویری از دوره های پرطرفدار است که یکی دیگر از لازمه های ساختمان های هوشمند، آیفون های تصویری هستند. آیفون تصویری یک لایه دیگر از امنیت را به ساختمان مورد نظر اضافه میکند.

معرفی آیفون تصویری در دوره آموزش نصب آیفون تصویری

آیفون تصویری یکی از تکنولوژی هایی است که راحتی و آسایش را به زندگی بشر وارد کرد. آیفون های تصویری را می توان به عنوان تکنولوژی در شاخه حفاظت و امنیت نیز دانست. به تعداد تمامی ساختمان هایی که ساخته میشوند آیفون های تصویری لازم است. در ادامه ما به آموزش نصب آیفون تصویری می پردازیم و بازار کار این شغل را بررسی خواهیم کرد.

شناخت تجهیزات در دوره آموزش نصب آیفون تصویری

در دوره آموزش نصب آیفون تصویری در کارو استخدام پیش از اقدام به آموزش نصب آیفون تصویری ابتدا لازم است تجهیزات لازم برای انجام این کار را که در کارگاه موجود است به شما شرح دهیم کنیم. آیفون تصویری از اجزای مشخصی تشکیل شده اند که در کارگاه ها  آنها را فراهم آوریم. در ادامه لیستی از این تجهیزات را به شما ارائه میدهیم.

 • پنل داخلی
 • پنل بیرونی
 • منبع تغذیه
 • درب باز کن
 • سیم های رابط

اجزای مختلف یک آیفون در دوره آموزشی نصب آیفون تصویری

بهتر است پیش از آموزش نصب آیفون تصویری با اجزای مختلف آن آشنا شوید. اکثر آیفون های تصویری از هر برندی باشند از اجزای مشابهی تشکیل شده اند.

 • ترانس تغذیه: ترانس تغذیه آیفون تصویری برق مورد نیاز دستگاه را تامین می کند.
 • مانیتور: مانیتور آیفون های تصویری دارای یک صفحه نمایش هستند که دکمه های درب بازکن، ON و OFF بر روی آن قرار دارند.

تعدادی دکمه نیز در بغل مانیتور قرار دارد که به کمک آنها می توان دستگاه را به دلخواه تنظیم کرد.

 دکمه دیگری که در کنار مانیتور قرار دارد برای روشن و خاموش کردن مانیتور استفاده می شود.

به یاد داشته باشید که پیش از سیم کشی باید این دکمه را خاموش کنید. بعد از اتمام سیم کشی است که اجازه دارید این دکمه را روشن نمایید.

 • پنل خارجی: بر روی پنل خارجی آیفون تصویری علاوه بر میکروفن و بلندگو، یک عدد دوربین تعبیه شده است که قابلیت چرخش به جهت های مختلف را دارد.
 • درب بازکن: برای باز کردن درب توسط آیفون های تصویری می توان از قفل های برقی نیز استفاده کرد. این قفل ها را می توانید در جعبه ی آیفون بیابید. این قفل یا زنجیری است و یا مغناطیسی.

برای آموزش آیفون تصویری پیش از اقدام به نصب آیفون تصویری لازم است سوراخی در دیوار ایجاد کنید که محل قرارگیری پنل خارجی آیفون می باشد. پس از اینکه پنل را در این قوطی قرار دادیم باید جای آن را به کمک سیمان یا گچ فیکس کنیم. از تراز بودن پنل و دوربین آن اطمینان حاصل فرمایید.

در ادامه آموزش آیفون تصویری خروجی سیم ها  را از داخل قوطی فلزی خارج می کنیم تا بتوانیم بعد از اتمام سیم کشی آن ها را به پنل وصل کنیم و در نهایت پنل را با پیچ به قوطی متصل نماییم.

 در دوره آموزش نصب آیفون تصویری می اموزیم برای نصب مانیتور در داخل ساختمان باید از براکت مانیتور استفاده کنید. پس از پیچ کردن براکت بر روی دیوار مانیتور را بر روی آن قرار دهید.

آموزش نصب آیفون تصویری

آموزش نصب آیفون تصویری ممکن است در ظاهر ساده به نظر برسد. اما برای انجام این کار لازم است از آموزشگاه نصب آیفون تصویری  کمک بگیرید.آموزشگاه فنی حرفه ای نصب آیفون تصویری به شما کمک میکند که آموزش آیفون تصویری را به صورت صفر تا صد عملی آموزش ببینید. ما در کارو استخدام  آموزش نصب آیفون تصویری را به صورت آموزش صفر تا صد نصب آیفون تصویری در طی دوره آموزش نصب آیفون های تصویری برگزار میکنیم که پس از اتمام دوره آموزش نصب آیفون تصویری مدرک فنی و حرفه ای به هنرجویان محترم اعطا میگردد.

در ادامه مرحله به مرحله آموزش نصب آیفون تصویری  را به شما شرح خواهیم داد.

 1. تهیه ابزار های مورد نیاز برای نصب: به منظور نصب آیفون تصویری شما نیاز به تعدادی وسیله از جمله پیچ گوشتی، کابل، پیچ و … دارید. پیش از این که اقدام به هرگونه عملی برای نصب نمایید نیاز است تا این ابزارها را تمام و کمال تهیه نمایید تا در حین نصب آیفون های تصویری دچار مشکل نشوید.
 2. شارژ کردن دستگاه جدید: پیش از اقدام به نصب آیفون های تصویری جدید، ابتدا باید باتری آن را شارژ نمایید. باتری را پیدا کرده و به کابل شارژ دستگاه که داخل جعبه است متصل نمایید. هنگامی که باتری را به شارژ متصل کردید دو چراغ روشن میشود: یک چراغ قرمز و یک چراغ سبز. شارژ شدن باتری ممکن است 4 تا 6 ساعت به طول بیانجامد. هنگامی که باتری کامل شارژ شد چراغ قرمز خاموش می شود و تنها چراغ سبز روشن می ماند. این به معنای فول شارژ بودن باتری آیفون های تصویری است.
 3. اتصال به اینترنت: با پیشرفت تکنولوژی شاهد ساخت آیفون تصویری هوشمند بوده ایم که قابلیت اتصال به اینترنت و متعاقبا به تلفن همراه را نیز دارد. با این قابلیت شما میتوانید از ورود و خروج به محل مورد نظر اطلاع پیدا کنید.حتی اگر از خانه خود دور باشید باز هم آیفون تصویری هوشمندتان اطلاعات مورد نیاز را به شما گزارش می دهد. با این قابلیت شما می توانید از راه دور در را برای افرادی که به درب منزل شما مراجعه کرده اند باز کنید. تنها برخی از آیفون ها قابلیت اتصال به اینترنت را دارند. در صورتی که آیفون شما از این دسته است لازم است نرم افزار مشخصی را بر روی دستگاه نصب کنید و سپس آن را به اینترنت متصل نمایید.
 4. خاموش کردن برق: لازم است پیش از اقدام به نصب آیفون تصویری از طریق جعبه فیوز برق های محل را قطع نمایید. این امر برای بالا بردن ایمنی نصاب انجام میگیرد. زیرا در هنگام نصب باید با سیم های برق کار بکنید.
 5. جداسازی سیستم های قدیمی: پیش از نصب سیستم جدید طبیعتا باید سیستم های قدیمی را جدا کنید. آیفون قدیمی را جدا کرده و دو سیم برق آن را با احتیاط در گوشه ای قرار دهید تا آیفون جدید را به آن متصل کنید. سیم های زنگ درب بعدا باید به دور پیچ های آیفون جدید پیچیده شوند، پس در هنگام جداسازی این سیم ها دقت به خرج دهید. با شل کردن پیچ ها و کشیدن آیفون قدیمی شما می توانید به راحتی سیستم قدیمی را جدا کنید.
 6. اتصال براکت نصب: در این مرحله شما لازم است حفره ای درست به اندازه آیفون خود در دیوار ایجاد نمایید. پیش از قرار دادن دستگاه در محل مورد نظر از تنظیم بودن زاویه دوربین اطمینان حاصل فرمایید.

پس از اطمینان حاصل کردن از محل نصب آیفون لازم است از تراز برای صاف بودن آن استفاده نمایید. محل قرارگیری پیچ ها را توسط مداد مشخص نمایید. بعد از نصب براکت می توانید سیم ها را از داخل آن عبور دهید.

 1. اتصال سیم آیفون های تصویری: برای بالا بردن عمر باتری دستگاه می توانید دو سیم زنگ در را به مدار متصل کنید. اگر زنگ در کاملا بی سیم می خواهید می توانید از این قسمت صرف نظر کنید.

ابتدا لازم است دو پیچی که بر روی براکت قرار دارد، باز کنید. سپس سیم ها را بردارید و یکی را به دور هر پیچ بپیچانید. از متصل بودن آنها به پیچ اطمینان حاصل کنید. در صورت نیاز پیچ ها را به آرامی محکم کنید.

 1. وصل کردن دوباره برق: در مرحله 4 گفتیم که پیش از شروع به کار نیاز است حتما برق را قطع کنید. حال که کار شما با سیم های برق تمام شده است شما می توانید با خیال راحت برق ها را دوباره وصل کنید. اگر حلقه آیفون خود را به سیم زنگ داخلی وصل کرده اید، صفحه جلوی آن را بردارید و از ایمن بودن اتصال ها اطمینان کامل حاصل فرمایید.
 2. تنظیمات: پس از انجام کار ها لازم است تنظیمات لازم را بر روی گوشی همراهتان به میل خود تغییر دهید. در منوی تنظیمات شما می توانید گزینه های مختلفی را مانند دید در شب یا حساسیت به حرکت فعال یا غیر فعال کنید.

همانطور که تا اینجا متوجه شده اید آموزش نصب آیفون  های تصویری پیچیده و سخت نیست. با داشتن اندکی سر رشته در زمینه الکترونیک شما می توانید در آمد خوبی از این طریق کسب نمایید. فراگیری این دانش زمانبر نیست.

در دوره آموزش نصب آیفون تصویری باید به چه نکاتی دقت کرد؟

برای بالا بردن عمر آیفون تصویری خود و بی نیاز شدن از تعمیرات مداوم، لازم است به نکات زیر توجه داشته باشید و آنها را رعایت فرمایید:

 • سعی کنید پنل خارجی آیفون را در محلی قرار دهید که در مقابل باد و باران و تابش مستقیم آفتاب قرار نداشته باشد. به دلیل وجود برق در این دستگاه ها، برخورد آب با آنها موجب ایجاد اتصالی و خرابی می شود.
 • بهتر است پنل خارجی بین 140 تا 150 سانتی متر از کف زمین فاصله داشته باشد.

مشکلات رایجی که در اثر نصب اشتباه آیفون به وجود می‌آید

از آنجایی که نصب آیفون تصویری امری تخصصی است بهتر است این کار به بهترین  آموزشگاه  نصب آیفون تصویری و یک استاد نصاب آیفون تصویری با تجربه سپرده شود.چون اجرت نصب آیفون تصویری بالاست در بسیاری از مواقع افراد بی تجربه اقدام به نصب دستگاه می نمایند و در نتیجه کیفیت تصویر و صدا بسیار پایین می آید.

سیم کشی آیفون و نصب آیفون صوتی به چه صورت است؟

آیفون تصویری برای ایجاد رفاه و امنیت وارد عرصه تکنولوژی شد که از طریق آن شناسایی صدای فرد پشت درب و باز کردن درب، امکان پذیر شد.

تعداد سیم هایی که در دستگاه های مدرن استفاده می شوند بسیار کمتر از آیفون های قدیمی است و در اغلب مواقع تعداد سیم های آن از 5 سیم بیشتر نمی شود. این سیم ها اغلب با حروف و یا اعداد لاتین نامگذاری و شماره گذاری شده اند.

 • A: انتقال صدا از پنل به گوشی(خروجی)
 • B: انتقال صدا از گوشی به پنل(ورودی)
 • C: سیم مشترک
 • D: زنگ آیفون
 • D1 و D2: خروجی به قفل در بازکن
 • پیچ مثبت و منفی: تغذیه ۱۲ ولتی مدار صوت

بر روی پنل نیز با شماره‌های 1،2،3،4 و دو پیچ قطب مثبت و منفی ولتاژ متناوب 12 وات از تغذیه به آن متصل می‌شود و دو پیچ با نام‌های L1, L2 که مستقیما به قفل درب بازکن متصل می‌شوند. از خروجی هر دکمه زنگ رشته سیمی خارج می شود و به پیچ B که در داخل گوشی قرار دارد وصل می‌شود. لازم به ذکر است که حروف لاتینی که پیش از این به کار بردیم فرضی و تمثیلی هستند.

عوامل موثر بر هزینه نصب آیفون تصویری چیست؟

پیش از این ذکر کردیم که هزینه نصب آیفون تصویری متغیر است و به عواملی همچون تعداد واحد های ساختمان، هزینه ایاب و ذهاب و دیگر خدمات جانبی بستگی دارد و بنا بر این عوامل هزینه های آن تغییر پذیر هستند.

اجرت نصب آیفون تصویری و اجرت نصب آیفون صوتی را به شما اینچنین شرح میدهیم که میانگین اجرت برای نصب آیفون های تصویری بین 200 تا 400 هزار تومان می باشد. عوامل مختلفی از جمله ابعاد کار، سیم کشی ساختمان و عمر ساختمان بر دستمزد نصب آیفون تصویری تاثیر میگذارد.

آموزشگاه کارو استخدام در دوره آموزش نصب آیفون تصویری این فرصت را برای جوانان ایرانی فراهم آورده تا بتوانند با آموزش نصب آیفون تصویری، آینده ای درخشان برای خود بسازند. بعد از گذراندن این دوره، آموزش نصب آیفون تصویری مدرک فنی و حرفه ای به کار آموزان عزیز نیز ارائه می شود.

فرصت های شغلی پس از گذراندن دوره نصب آیفون تصویری

اغلب افراد تصور میکنند که بعد از گذراندن دوره نصب آیفون تصویری تنها شغلی که برای آنها مهیا می شود نصاب آیفون است. اما با گذراندن دوره آموزش نصب آیفون تصویری جامع شما به طور کامل با دانش الکترونیک مربوط به نصب آیفون تصویری آشنا می شوید و پس از دریافت مدرک فنی و حرفه ای نصابی آیفونهای صوتی وتصویری  می توانید در مشاغل متفاوتی فعالیت داشته باشید. در ادامه لیستی از این حرفه ها به شما ارائه میدهیم.

 • راه اندازی و نصب آیفون
 • راه اندازی و نصب آیفون صوتی
 • سیم کشی آیفون تصویری و صوتی
 • سرویس و تعمیر آیفون های تصویری
 • راه اندازی و نصب آیفون صوتی
 • سیم کشی انواع آیفون صوتی
 • ترسیم نقشه آیفون صوتی دو طبقه
 • ارائه نقشه سیم کشی آیفون صوتی یک طبقه و دو طبقه
 • تاسیس مغازه با دریافت گواهینامه از مراکز معتبر فنی و حرفه‌ای و با گرفتن جواز از اتحادیه

یکی از پردرآمدترین مشاغلی که افراد پس از گذراندن دوره آموزش نصب آیفون تصویری می توانند داشته باشند، بستن قرارداد های نصب آیفون تصویری  با پیمانکار هایی است که پروژه های عمرانی عظیمی را بر عهده دارند. با پذیرش پروژه های بزرگ، شما می توانید بعد از نصب ایفون تصویری در صورت بروز هرگونه خرابی و یا مشکلی خدمات پس از نصب آیفون  را هم بر عهده بگیرید.

خریداران ساختمان های مدرن همگی به دنبال امنیت بیشتر در ملک خود میگردند. در نتیجه پیمانکاران ملزم به نصب آیفون های تصویری هستند.

بازار کار این شغل نصب آیفونهای تصویری نه تنها در ایران، بلکه در کشور های خارجی هم بسیار خوب می باشد. لازم به ذکر است که مدرک فنی و حرفه ای  آیفون تصویری  ایران در بیش از168 کشور دنیا همچون آلمان و کانادا مورد تایید است. شما پس از دریافت این مدرک می توانید در صورت علاقه، به کشور های دیگر مهاجرت کنید و از معتبر بودن مدرک خود اطمینان داشته باشید.اجرت نصب آیفون تصویری و اجرت نصب آیفون صوتی و دستمزد نصب آیفون تصویری در همه جا بالاست. دوره آموزش تعمیرات آیفون تصویری نیز میتوانید بگذرانید ومدرک دریافت نمایید.نصب و تعمیرات آیفون تصویری در تهران نیز بسار خوب میباشد

دیگر مزایای دریافت مدرک فنی و حرفه ای آیفون تصویری

 • استفاده از وام و تسهیلات
 • تدریس در آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای (دریافت کارت مربی گری)
 • ادامه تحصیل برای دیپلم ردی ها
 • امکان ادامه تحصیل در مراکز آموزش عالی و دانشگاه ها
 • جذب بهتر و سریع تر در بازار کار
 • کسب وام برای مشاغل خانگی
 • بیمه تامین اجتماعی برای شاغلین صنایع ساختمانی
 • دریافت پروانه کسب در برخی از مشاغل
 • استفاده از مدرک فنی و حرفه ای برای مهاجرت و ویزای کاری
5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید