آموزش تخصصی نصب داکت اسپلیت

داک اسپلیت ها امروزه در حال رشد روز افزون هستند و به علت کم بودن حجم لوله کشی و قابلیت سرمایشی و گرمایشی بودن و هزینه مناسبی که دارند بیشتر مورد توجه قرار میگیرند و استفاده از این سیستم سرمایشی و گرمایشی رایج شده است.
شما در این دوره زیر نظر اساتید مجرب و مورد تایید سازمان فنی و حرفه ای دوره آموزشی خود را سپری میکنید و در طول دوره از پشتیبانی رایگان کارو استخدام استفاده می نمایید، همچنین بعد از اتمام دوره از مشاوره بازار کار و به بروزرسانی به مدت ۱۰ سال و پشتیبانی حرفه ای و کاملا رایگان بهرمند می شوید و اگر پس از ورود به بازار کار به مشکلی بر خوردید میتوانید با استاد خود ارتباط بگیرید و به راحتی مشکل را حل کنید.

همچنین شما اگر به صورت حرفه ای و کاملا عملی دوره داکت اسپلیت را در کافه آموزشگاه کارو استخدام بگذرانید و در آزمون سازمان فنی و حرفه ای نمره قبولی کسب نمایید، میتوانید به عنوان مدرس فنی و حرفه ای شروع به تدریس و کسب درآمد کنید. همچنین در نظر داشته باشید که کار نصب و تعمیرات داکت اسپلیت پیچیدگی بالایی دارد. به همین علت اگر شما در این رشته متخصص شوید می‌توانید سود خوبی برای خود کسب نمایید.

آموزش نصب داکت اسپیلت
ضمانت یادگیری
ضمانت یادگیری
خوابگاه
خوابگاه کارآموزان
لوگو فنی حرفه ای
مدرک فنی حرفه ای
معرفی کارجو به کار
معرفی به کار

قیمت دوره آموزش تخصصی داکت اسپیلیت

3میلیون قیمت اصلی
میلیون قیمت اصلی 2.6 میلیون تومان
  •  

مشخصات دوره

سرفصل های آموزشی

فصل اول

تشریح کل سیستم داکت

نحوه تست کمپرسور،خازن،فن،اکسپنشن(eupansion)

جوشکاری مس،برق و نحوه نصب سیستم

نحوه ایراد یابی سیستم

فصل دوم

شارژ،دشارژ یا pump down و شارژ دشارژ حالت زمستانی

تشریح مسائل برقی و انتخاب سایز کابل و فیوز

نصب کویل گرمایشی و سرمایشی به کانال داکت بوسیله برزنت

مزایای دوره
ثبت نام در دوره
همین حالا به این دوره بپیوند
مشاوره

دریافت مشاوره رایگان

یا

مشاوره بازار کار

با توجه به نیاز تمامی ساختمان ها و خانه ها به سیستم سرمایشی و سیستم گرمایشی، داکت اسپلیت گزینه ای خوب و کم مصرف است که تقاضا برای نصب داکت اسپلیت همواره بالا است. اما در حوزه نصب داکت اسپلت متخصصان کمی وجود دارد و کسانی که در این حوزه متخصص شوند به راحتی میتوانند، هم در نمایندگی های داکت اسپلیت مشغول به کار شوند و هم میتوانند به صورت آزاد در پلتفرم های خدماتی مثل ایزی تعمیر، آچاره، خدمت از ما و… ثبت نام و کسب درآمد کنند.

سوالات متداول

5/5 - (3 امتیاز)